Hypotéky bez registru jsou připraveny pomoci podnikajícím osobám

13. 8. 2018 0 Comments

Podnikání je věc osobního rozhodnutí. Vstoupit do takovéto samostatné činnosti nese skutečně mnoho rizik a nástrah, které mohou podnikající osobu potkat. Sám o sobě je nikdo rozhodně nevyhledává. Počáteční investice mohou být příliš vysoké, než sami dokážeme odhadnout. Samozřejmě záleží, v jaké oblasti budeme podnikat. Tvorba webových stránek nebude na vstup tak náročná jako bude zařízení provozovny nebo restaurace či hotelových služeb. To ovšem nejsou jediné výdaje.

peněženka

Existují pravidelné platby, které jsou ze zákona dané, jedná se o zdravotní a sociální pojištění. Je státem dané a povinností občanů je platit. Pokud jsme zaměstnanci, tak tuto položku za nás vyřizuje náš zaměstnavatel. Pokud podnikáme, jsem povinni se o platbu postarat sami. Kde ale najít oporu, když podnik neprosperuje, nebo existují jiné skutečnosti, které zabránily platbě? Na bankovní pomoc se moc spoléhat nedá, ačkoliv to většina z nás prvotně zkouší. Naštěstí existuje produkt pro podnikatele, kdy hypotéky bez registru jsou připraveny právě pro ně.

Povinnosti k pojišťovnám

Samozřejmostí je se ihned po započnutí živnosti, nejpozději do 8 dnů nahlásit. Poté je například pro letošní rok stanovena měsíční http://www.horoskopy-online.cz/mesicni-horoskop-zdarma platba pojistného a to v podobě 13,5% z minimální mzdy. A to mluvíme pouze o zdravotním pojištění, které je zároveň nezbytně nutné. Nemoc si svoji daň nevybírá ani osoby, které může postihnout. Samozřejmě pokud se podnikající osoba zpozdí s platbou, tak ji může čekat penále z dlužné částky a to za každý kalendářní den. Při delším neplacení to může vyšplhat až do vysokých částek. Mnohdy tato skutečnost dovede až ke krajnímu řešení a to je exekuce.

dohoda

Záznam v registru

S tím se mohou navýšit problémy, pokud není na zaplacení dalších provozních věcí, například leasingu na automobil a dalších pohledávek. Řešení v půjčce prakticky neexistuje, protože ji banka nepodpoří. Naštěstí odborníci přes finanční poradenství, nepracují pouze v bankovních sektorech, ale i v nebankovních kvalitních společnostech. Pokud je možnost ručit svojí nemovitostí, tak se úvěr dá zařídit, případně pak se lze vykoupit z nepříjemných dluhů. Žádost a schválení lze zařídit z pohodlí svého domova.