Příští léto do plavek

18. 4. 2023 0 Comments


Posilovna není jen pro ty, kteří cvičí pravidelně už několik let. I takoví lidé začínali tam kde vy. Pokud nejste ve formě a trápí vás i kila navíc, je potřeba s tím něco udělat. Nadváhou trpí velká část populace, což je velký problém. Jde o velkou zátěž zdravotnictví, protože takoví lidé mívají řadu zdravotních problémů. Přitom stačí tak málo – zhubnout. Jenže spousta lidí neví jak na to.

žena činky

Klíčem k úspěchu je zdravá strava a pravidelný pohyb. Tyto zaručené rady jste určitě už někdy někde slyšeli, ale přesto se vám nedaří hubnout? Nejspíš někde děláte chybu, i když si to třeba neuvědomujete. Můžete od sebe chtít nereálné výsledky, a proto hubnutí nakonec vzdáte. Takto končí snaha mnoha lidí, protože čekají že zhubnou několik kil za týden. Jenže se musíte zaměřit na centimetry a ne na kila.

Nevíte si rady s jídlem a pohyb je pro vás zatím španělská vesnice? Řešením je fitness Liberec. Najít si kvalitního fitness trenéra který vám bude oporou je důležité v případě že chcete zhubnout nadbytečná kila ale bojíte se že to zase vzdáte. Trenér vám pomůže s cvičením sestaví vám jídelníček, takže pro vás bude cvičení o hodně snazší. Jídlo si budete muset připravovat podle toho abyste snědli za den dostatek tuků, bílkovin i sacharidů. Je důležité se nevzdávat hned po prvních pár dnech, protože jakmile najedete na stanovený režim, hubnutí pro vás bude běžná součást života.

fitness jídlo

Dá se říct že optimální hubnutí v kilech je zhruba jedno kilo týdně, ale pokud to bude méně, ničemu to nevadí. Neřešte kila ale spíš centimetry. Když vydržíte, příští rok se za sebe rozhodně nebudete muset stydět. Cvičení vás začne bavit a když uvidíte že váš plán funguje, budete se těšit na další lekci. Dokažte si že na to máte a zhubněte kila, která vás ohrožují po zdravotní stránce. S optimální váhou budete zdravější a budete vypadat o hodně lépe.