Ach ty schody

22. 3. 2024 0 Comments


Co možná každý neví, nebo to ví, ale nevnímá, že schodišť je povícero druhů. Lomená, přímá, s podestou, kulaté a tak dále a tak dále. Ne všechny jsou stejná jak ty v panelákových domech, kde jde při stavbě především o rychlost a láci. Proto se s těmi schody zde moc nepárají a jedou při stavbě jako pily. Na konci této velkovýroby se nedá říci, že by schodiště zde postavená byla nějaká velká nádhera. Ale zde se to tak nebere. Důležité je, že je přesně podle předpisů slavné EU. Tím to pro stavebníka skončilo a druzí ať se starají. Proto nemá smysl těchto podivností nijak pitvat.

Jiná věc jsou schody u nás doma, v našem soukromí. Zde chce každý to nejlepší a to nejbezpečnější. Myslíte, že to jde skloubit dohromady?

stavba schodů

Určitě ano. Jde to a také to odpovídá přísným normám již výše zmíněné EU. A to si můžete nechat vyrobit schodiště jaké chcete. Klidně jedno z výše jmenovaných, nebo také kulaté či samonosné schodiště. Volba jen a jen na vás. Já vás maximálně mohu nasměrovat tam, kde vám vyjdou všemožně vstříc a kde vám schody vyrobí tak, jak budete chtít. A to z jakéhokoli materiálu.

puzzle schodiště

Budete chtít obyčejné železné? Nebo trochu hezčí dřevěné? Nebo chcete pecku poslední módy skleněné? Pro tuto firmu není problém vyrobit vám naprosto cokoli, protože zde mají prvotřídní odborníky a skvělé znalce. Nechybí tu ani vysoce studovaní lidé, kteří vám schody vyprojektují přesně podle přání.

Pokud vás to zaujalo a rádi byste více informací, dodržím nyní svůj slib výše daný a vyzradím, jak se na firmu dostanete. Tedy, ne přímo na ni, ale na jejich webové stránky, kde si můžete podle vlastní potřeby najít to, co chcete. Takže, pozor, stačí když kliknete na odkaz, který jsem dal výše do článku jinou barvou textu. A jste rázem na slíbených webových stránkách, kde již sami uvidíte věci nevídané. A můžete začít objednávat.