Jak na štěnice

16. 3. 2024 0 Comments


Také jste se někdy dostali do problémů, když jste třeba potřebovali vylepšit váš dům? Nemyslím tím to, že byste koupili nový nábytek nebo udělali novou kuchyň a podobně. Ale také se někdy bohužel může stát, že třeba zjistíte, že máte doma štěnice. Nebo že máte doma potkany. Řeknu vám, že když jsem se nastěhovala k partnerovi, který měl opravdu starý dům po svých prarodičích, tak to bylo opravdu hrozné. Každý večer jsem slyšela, že tam někde leze nějaký potkan nebo myš nebo krysa, nebo já už ani nevím, co to všechno bylo. Nejhorší potom bylo, když jsem po měsíci zjistila, že on má celý obývák a kuchyň od štěnic, všude byly jenom štěnice.

Dejte si pozor na štěnice.

Řekla jsem si, že tohle nemůže být normální a že to vlastně není ani vůbec zdravé. Proto jsem partnerovi řekla, že s tím něco musíme dělat, nebo se s ním rozejdu. Protože absolutně si nedokáži představit, kdybych měla bydlet tam, kde je nejenom můj partner, ale také dokonce štěnice. Takže jsem partnerovi ukázala webovou stránku dezimex.cz, kde je dezinsekce a také hubení štěnic. Cena hubení štěnic není nikterak vysoká, není to moc závratné, jak si mnoho lidí myslelo. Protože si vzpomínám, že moje babička kdysi říkala, že když si zavoláte deratizátory na potkany, které měla doma, že prý to bude stát opravdu veliké jmění.

Někdy hmyz doma je na škodu.

Tohle není pravda. Cena za hubení štěnic je docela příjemná a myslím si, že i kdyby to bylo dvojnásobně dražší, tak stejně by to ten člověk musel udělat. Stejně by musel zavolat někoho, kdo zbaví právě toho člověka od štěnic. Nikdo nechce bydlet se štěnicemi nebo nikdo nechce bydlet tam, kde jsou potkani a myši a takhle podobně. Já bych se z toho úplně zbláznila. Nemám ráda štěnice a nemám ráda nějakou havěť, takže jsem ráda, že jsou různé společnosti, které se starají o to, aby naše obydlí bylo čisté a bez závady. Navíc si nedokáži představit, kdybych do nějakého zaneřáděného domu přivedla na svět děti.