Co všechno máte doma?

22. 11. 2023 0 Comments


Mnoho lidí se dlouhodobě zajímá o sběratelství. Někdo začne sbírat některé věci v mladším věku, ale to jsou spíše výjimky. Daleko větší počet lidí začíná se sběratelstvím až ve středních letech. K tomuto koníčku musí člověk dozrát. Není dobré začít sbírat cokoliv, protože jsou věci, které zkrátka nikdy velkou hodnotu mít nebudou a tak nebudou atraktivní ani pro sběratele, ani pro případné investory, kteří mnohé sbírky skupují jako investiční komoditu.

bezpečnostní kamera

Naprostá většina sběratelů má své poklady ukryté doma. Chtějí je mít pod dohledem protože nevěří například bezpečnostním schránkám v bankám. Vždycky je lepší nechat si doma udělat trezor, kam drobnější sbírky nebo jednotlivé kousky schováte. Problém je, že trezor je velice nákladné řešení, jehož cena se může vyšplhat až na stovky tisíc korun. Proto má tolik sběratelů například sbírky známek nebo různé šperky doma jen tak ve skříni, což není dobré. Pokud se o vás v okolí ví čím se zabýváte a co doma ukrýváte, můžete se stát terčem přepadení a nebo vloupání.

bezpečnostní zámek

Pokud máte doma nějaké cennosti, měli byste doma mít některý ze zabezpečovacích prvků. Na výběr jich máte hned několik. Nejlepší řešení je zvolení kombinace – například bezpečnostních kamer a alarmů. Odborná firma vám doporučí pro váš případ řešení, které je pro vás nejvhodnější. Pokud hledáte která firma provádí zabezpečovací systémy v Brně, právě jste ji našli. Patříme mezi špičku v oboru a pravujeme například se systémy Jablotron.

  • Mějte vše pod kontrolou

Jen málokdo je neustále doma a nejezdí na dovolené. Pro tyto případy je ideální mít chytrou domácnost, díky které můžete přes smartphone sledovat dění uvnitř i v okolí vašeho domu. Tak budete mít přehled ve dne i v noci, kdo se v okolí vašeho domu a vašich pokladů nachází a co přesně tam dělá. Zvyšte bezpečnost svého domova a objednejte si maximální ostrahu.