Láska může ale i nemůže dopadnout dobře

5. 12. 2022 0 Comments

Všechno může ale nemusí dopadnout dobře a to včetně lásky. Někdy je to tak, že člověk potká někoho, s kým si sedne a na konec to dopadne tak, že spolu tito dva lidé stráví zbytek života, ale někdy to může dopadnout tak, že se po dvou měsících rozejdou, protože zjistí, že spolu pravděpodobně být nemají.

Jsou vztahy, kde všechno probíhá zcela bez problémů, ale jsou i takové, kde je to tak, že se dva lidé neustále jen hádají, mají stále krize apod. Takový vztah většinou neskončí příliš dobře. Pokud se vyskytne nějaký problém, je vhodné jej vyřešit, aby to nikdy nezašlo tak, daleko, že se kvůli danému problému budete natolik hádat, že se raději na konec rozejdete.

dva lidé

Je sice hezké, že se do někoho zamilujete a on se zamiluje do vás, ale mnohdy to není jen o tom. Je jasné, že se dva lidé musí mít rádi a musejí k sobě chovat určité sympatie, ale je to také o tom, jak si rozumíte a jak vám to ve dvou jde. Stává se, že je to mnohdy tak, že všechno dělá jen jeden a ten druhý se veze. Něco takového lze v dnešních vztazích vidět opravdu běžně. Kolikrát je to tak, že se snaží jen žena a muži je úplně jedno, jak to jde nebo nejde.

Bohužel právě muži se kolikrát ke vztahům staví pasivně a bylo by mnohem lepší, pokud by tomu tak nebylo. Někdy to je dokonce tak, že žena je schopna pro muže udělat cokoliv, jelikož je do něj opravdu zamilovaná, ale muž pro danou ženu nehne ani prstem a to, i když jí má rád.

nebe a srdce

V některých vztazích je to velice komplikované a někdy to skutečně dopadne tak, že se dva lidé rozhodnou jít od sebe, protože zjistí, že to nemá smysl.

Najít dnes člověka, se kterým si budete sedět a budete se mít opravdu rádi, je něco, co je opravdu těžkým úkolem. Mnoho lidí vám řekne, že na ně asi nikde ten pravý nečeká. On určitě ale někde bude a jakmile se najdete, uvidíte, že láska je úplně o něčem jiném, než jste si mysleli.