Prima zábava

28. 11. 2022 0 Comments

Když se řekne slovo zábava, tak co si pod tím představíte? Protože když jsem se ptala svého přítele, že se nudím a chtěla bych se někde bavit, tak on mi vždycky řekl, na co se budeme bavit, když si můžeme doma pustit nějaký film. Já jsem totiž po příteli vždycky chtěla to, abychom šli třeba do kina anebo do divadla. Protože mám ráda kulturu, tak jsem také po svém příteli požadovala, abychom někdy zašli se podívat někam jinam, a ne jenom sedět doma. Myslím si, že zábava je opravdu pro všechny lidi velice důležitá, takže jsem byla překvapená, když mi stále můj přítel dokola opakoval, že nic nedělat nechce, že má toho plný zuby.

Chci plno zábavy.

Vůbec jsem netušila, že si tohle můj přítel myslí. A jak může mít přítel něčeho plné zuby, když to ještě nezkusil? Tak jsem příteli řekla, že přeci to nemusí ihned zatracovat dopředu a že může vyzkoušet opravdu více druhů a typu zábavy, než jenom například sedět u televize doma a jíst popcorn anebo brambůrky. Mě tohle už nebavilo. Proto jsem byla velice překvapená, aby se přítel urazil, když jsem chtěla jít třeba s kamarádkami ven do kina. Přítel mě ihned začal podezřívat v tom, že mám určitě někde nějakého milence, když chci chodit po večerech venku. Taková blbost!

Co vy a zábava?

Ani nevíte, jak moc mě to překvapilo. Vždyť je přece tolik možností zábavy, tak proč by to měl můj přítel všechno kazit? Je logické, že když on nechce jít někam se bavit anebo ani někam na dovolenou nebo do kina či divadla, tak to samozřejmě budu hledat jinde. Já na tom opravdu nevidím nic špatného, takže jsme se potom asi po půl roce rozešli, protože takový vztah vůbec neměl cenu. Byla jsem opravdu nešťastná a mrzutá, ale co jsem měla dělat. Nechtěla jsem se s přítelem doma nudit, takže to všechno dopadlo tak, že nakonec jsme se tedy rozešli a já se chodím bavit s kamarádkami sama.