Láska může po několika letech vymizet

12. 11. 2022 0 Comments

Myslíte si, že láska po několika desítkách let nemusí vymizet? Rozhodně může. Může dokonce vymizet i po pár letech.

Jsou páry, které i přesto, že už to necítí tak, jak to cítily dříve, spolu i nadále fungují a to i přesto, že moc dobře vědí, že by se mohl najít někdo jiný s kým by se měli daleko lépe. Z nějakého důvodu ale spolu zůstávají. Těch důvodů, proč se spolu rozhodnou dva lidé zůstat, může být spousta. Mohou být logické, ale také nelogické. Je to určitě o tom, jak se na daný důvod podíváme.

dva lidé

Jedním z nejčastějších důvodů, proč spolu lidé zůstávají je to, že už si na sebe natolik zvykli, že by jim bez sebe bylo smutno a to i přesto, že vědí, že by se mohl najít někdo, díky kterému by na daného člověka mohli zapomenout.

Jestliže i vy moc dobře víte, že láska z vašeho vztahu už vyprchala, pak je to pro vás jistě těžké. Jsou lidé, kteří si něco takového raději nechtějí připouštět, protože doufají, že tomu tak není, ale realita může být zcela jiná.

srdce ve vesmíru

Jak přijít na to, jestli ve vašem vztahu láska už dávno vyprchala? Člověk to pozná velmi snadno. Například tak, že už k vám není daný muž tak pozorný, jako býval dříve. Pokud bylo například zvykem, že vám občas donesl kytku nebo něco dobrého a dnes už to nedělá, opravdu to může být jeden z ukazatelů. Dalším ukazatelem může být to, že už s vámi daný muž netráví tolik času, kolik s vámi trávil dříve. Může vám sice říkat, že se mu změnila pracovní doba a musí bývat déle v práci, ale ve výsledku tomu tak vůbec není a jen začal trávit čas s někým jiným, než jste vy.

Láska u některých párů opravdu nemusí vydržet navěky i když by to určitě bylo krásné. Je lepší počítat s tím, že i z vašeho vztahu může láska vyprchat a může to být všechno úplně jiné, než je to teď. Je pochopitelné, že z něčeho takového nikdo nadšený rozhodně nebude.

Stát se může opravdu cokoliv a vždy je dobré počítat i s tím nejhorším.