Vyrazte na dovolenou na Slovensko

20. 6. 2023 0 Comments

Slovensko je země, kde spoustu lidí tráví letní dovolenou. Je to totiž země. Kde je spoustu možností, jak trávit letní čas. Spoustu míst ke koupání, památky, pamětihodnosti a v neposlední řadě také krásná příroda. Spousta lidí jezdí například do Velkých Tater, kde se věnuje turistice a užívá si krásy slovenské přírody. Ale je také spoustu míst, které jsou víceméně neobjevené. Navštívili jste už někdy Velký Meder?

Slovensko

Velký Meder se nachází až u maďarských hranic. Proto je také spousta občanů maďarské národnosti. Ale nemusíte se bát, slovensky i česky se zde bez problémů domluvíte. Navíc je tu spousta možností ubytování na to, že se jedná o menší město. Můžete si pronajmout krásné apartmány, ubytovat se v luxusním hotelu a nebo se ubytovat v penzionu Velký Meder https://www.travelguide.sk/cze/velky-meder/ubytovani/?pensiony=1. Co je největší dominantou Velkého Mederu? Rozhodně jsou to místní lázně, které navštěvuje ročně tisíce návštěvníků. Jsou velmi rozsáhlé a krásně navržené. Je zde spousta možností pro dospělé i pro děti, jak zde trávit čas.

tobogány

Najdete tu venkovní bazény, které můžete využívat v letních měsících. Jsou zde k tomu také skluzavky, tobogány, dětské bazény, masážní bazény a spoustu dalšího. Vevnitř najdete bazény vyhřívané, které můžete využít jak v letním, tak zimním období. I zde najdete tobogány, dětský bazén a samozřejmě také plavecký bazén, kde se můžete bez obav věnovat kondičnímu plavání.

Kromě bazénů zde najdete i rozsáhlé wellness, kde si můžete skvěle odpočinout. Můžete využít masáže od proškoleného personálu, nebo například zábaly, které vás uvolní a zkrášlí vaše tělo. K tomu zde najdete také sauny, například finskou nebo aroma lampu, kde můžete relaxovat a užít si všech účinků páry a tepla na vaše tělo. Samozřejmostí jsou také rozsáhlé možnosti různého občerstvení.