4 otázky, které si položit před nákupem oblečení

21. 6. 2023 0 Comments

Obohatit svůj šatník o ty pravé kousky, které si v něm budou schopny udržet své místo není vůbec jednoduchým úkolem. Pokud se vám to však podaří, budete na ulici nejen za módní hvězdu, ale také budete moci peníze věčně investované do oblečení investovat jinam a u toho stále zůstat stylovou a elegantní se oblékající dámou. Před nákupem každého jednotlivého kousku oblečení byste si však měla uvědomit, že to není jen tak a položit si několik otázek, díky kterým se vám podaří skutečně vybrat ten správný a jedinečný kousek do vaší skříně.

Oblečení na ramínkách

Sedí k obsahu vaší skříně?

Je nanejvýš vhodné vybírat do skříně takové kousky, které už dle jejího stávajícího obsahu máte s čím zkombinovat. Pokud totiž budete nakupovat stále nové a nové oblečení, které se vám sice na první pohled zalíbí, ale ve skříni nemáte k outfitu s ním co použít, buď je nosit nebudete, nebo se koloběhu nakupování už nikdy nevyhnete.

Sedí k vašemu stylu?

K tomuto není moc co dodat. Pokud totiž kousek sedí k obsahu vaší skříně, měl by sedět i k vašemu stylu. A proto byste se před jeho koupí měla zamyslet, zda je to skutečně něco, co chcete a co také nosit budete.

Hromádka džín

Je ve slevě?

Pokud ve slevě uvidíte nějaký kousek, neznamená to, že si jej vždy nutně musíte koupit jen proto, že je za dobrou cenu. Taková sleva About you se sice při nákupech může hodit, protože dobře ušetříte, ale nakupovat pouze ve slevových akcích kousky, které rychle vystřídáte jinými, se rozhodně nevyplácí.

Sedí na vaši postavu?

Neměla byste si kupovat žádné oblečení, které vám stoprocentně nesedí. Jestliže se totiž při nákupu budete řídit tím, že se vám to líbí a určitě se vám podaří do kousků zhubnout, pravděpodobně jej ani nepoužijete. A neříkejte, že by přece nebyla škoda takové kousky nakoupit a pak se jen dívat na to, jak se zbytečně válí ve skříni, když jste peníze do něj vložené mohla využít k něčemu jinému!