Změna života

18. 10. 2022 0 Comments

Pamatuji si na tu dobu, když jsem dospívala. Jako dítě jsem byla celkově štíhlá a všichni okolí mi záviděli. Já jsem na sobě do svých dvanácti let neměla snad ani gram tuku. Takže jsem si řekla, že budu asi pořád štíhlá. A že bych klidně mohla dělat modelku, protože jsem vždycky měla za to, že když je někdo hodně štíhlý a vysoký, tak může dělat modeling ihned. A víte, co to znamená, když někdo dělá modeling? Samozřejmě hlavně to, že potom člověk může opravdu hodně cestovat a také má potom tolik možností, protože má hodně peněz, také si také může nakupovat opravdu co chce.

Mám ráda přírodu.

Takový životní styl by mě opravdu hodně bavil a lákal by mě. Takže jsem říkala svým rodičům, že bych to chtěla být také modelka. Jenomže to se nestalo. Když jsem potom začínala svůj čtrnáctý rok, tak jsem najednou začala nabírat. Co se to jenom děje? Moje máma mi řekla, že je to puberta a dospívání. Jenomže jsem se s tím nechtěla smířit, i když za rok jsem nabrala asi deset kilogramů. Ale ne tím, že bych moc jedla jídlo nebo sladké, ale prostě jsem přibírala vinou dospívání I když jsem měla stále stejně a docela kvalitní životní styl. Byla jsem asi po mámě, protože moje máma byla vždy hodně oplácaná, takže jsem asi po ní.

Moc ráda vařím.

Zkoušela jsem změnit svůj životní styl, abych jedla ještě více zdravěji. A chtěla jsem se se také více pohybovat. I když jsem se celkem pak dost hýbala, tak kila dolů nešla. A jedla jsem také více zeleniny a ovoce, ale i tak jsem váhu dolů nedala. Byla jsem stále tak zakulacená, že se mi to vůbec nelíbilo a nechtěla jsme taková být. Ani výrazná změna životního stylu mi nepomohla. Nebo co zkusit osobního trenéra? nebylo by to pak škoda peněz? Byla jsem z toho velice nešťastná, protože kariéra modelky potom byla už pryč. Věřte mi ale, že na změnu životního stylu není nikdy pozdě. Vím, že někdy je změna k lepšímu dlouhá a složitá, ale když máte vážně pevnou vůli, tak se vám všechno podaří, uvidíte sami.