Vybavte se přenosnou solární sprchou

15. 3. 2024 0 Comments


Zasklený balkon – bydlíte v městském bytě v nižších patrech nebo v přízemí a máte k dispozici zasklený balkon? Pokud ti není problém s odtokem vody, můžete solární sprchu využít právě zde. Do proskleného balkonu sluneční paprsky pronikají snadno a můžete si tu dopřát sprchu třeba i na podzim. Doporučujeme ale sprchu přenosnou, například s kuželovým zásobníkem, který slouží zároveň jako podstavec.

solární sprcha

Zahrada na chalupě – jakmile přijde pátek, přiblíží se víkend, a chystáte se z městského bytu odjet na vaši chalupu (pokud jste jejím vlastníkem), vezměte si přenosnou sprchu s sebou. To, co si dopřáváte na balkoně, budete mít k dispozici i tam, stačí jen sprchu postavit na vhodné místo a připojit zahradní hadici. Sprcha na chatě poslouží pro celou rodinu při rekreaci, při práci na zahradě i při sportu. Máte tu k dispozici zdroj teplé vody za slunečného počasí téměř po celý den.

pomůcky pro sprchování

Dovolená na horách – chcete-li vyměnit chalupu za horský terén a pronajmout si na dovolenou tentokrát horskou dřevěnici, může se vám tu hodit solární sprcha úplně stejně, jako kdekoli jinde. Umístíte ji před chatou na zatravněné louce a zatímco budete vařit oběd, voda v zásobníku se ohřeje na dostatečnou teplotu, takže ji pak využijete pro sprchování. A sprchovat se venku v přírodě je něco úplně jiného, než uvnitř v chalupě, v uzavřeném plastovém boxu sprchového koutu.

Tenisové kurty – kdo si rád zahraje tenis nebo golf, může solární sprchu Chlorito využít přímo vedle hrací plochy. Osvěžení při sportu přijde vhod, tedy samozřejmě jedná-li se o čistě rekreační záležitost, nikoli vrcholovou. Sprchy mohou být vhodným doplňkem i pro dětská hřiště, venkovní posilovny a podobně koncipované areály, nemusíte se tu přímo sprchovat nazí, někdy stačí jen opláchnutí obličeje a zátylku, omytí rukou a předloktí, anebo osvěžení v podobě umývání zpocených chodidel.