Nejlepší fotky ze svatby

27. 5. 2023 0 Comments


Nafotit svatbu není snadné. Některé páry chtějí vyfotit celý svatební den od ranních příprav místa, ženicha a nevěsty, přes obřad až po noční zábavu. Fotograf tak na svatbě stráví celý den a tak je v tomto případě vhodné mu zajistit i nějaké občerstvení. Většina novomanželů toto řeší tak, že k některému ze stolů přímo fotografa posadí aby měl i svoje místo na věci. Je to mile a vstřícné gesto, které fotografovi usnadní práci, protože s sebou u nebude muset nosit svoje jídlo a především pití. Většina svateb se koná v létě kdy jsou teploty vysoké, a tak voda přijde vhod.

svatební focení

Každý fotograf fotí jinak. Každý vám nabídne svoje fotky, které se liší provedením. Co fotograf, to jiná technika. Někteří fotografové mají kromě špičkového fotoaparátu i speciální clony ale hlavně si umí pohrát s prostředím a jednotlivými předměty. Díky tomu každá fotografie vypadá skvěle a budete se na ně rádi dívat i po letech.

Na detailech záleží
Nejde o to v rychlosti vyfotit hosty a novomanžele, ale jde i o to zachytit místo jako celek, zachytit i zdánlivé maličkosti jako třeba svatební kytici v letu. Je důležité aby uměl fotograf klientům nabídnout něco navíc. Hledáte který svatební fotograf Pardubice má ještě volno? Letošní sezona je v plném proudu a tak už je čas rezervovat si místa na rok příští.

focení svatby

Máte představu o tom co a jak chcete nafotit?
Je jasné že většina fotografů má nejraději, když mají volnou ruku a mohou nafotit co a jak chtějí. Je ale možné fotografovi říct jaké efekty má použít, co všechno má vyfotit a co naopak může vynechat. Svatební fotky budete mít nejspíš jen jednou a proto stojí za to si zajistit takového fotografa, který bude do puntíku splňovat vaše představy o tom, jak mají takové fotky vypadat. Je možné je darovat blízkým jako upomínku na váš velký den a po dohodě je fotograf rád upraví.