Krásný kočárek pro miminko

13. 6. 2023 0 Comments

Pro miminko je potřeba opravdu hodně věcí, ovšem ihned za postýlkou a přebalovacím pultem se nejčastěji řeší právě kočárek. A hned vyvstávají otázky – jaký vybrat, kam se jít podívat, co je vlastně důležité a jakou barvu vybrat? Potřebuji k němu nějaké příslušenství, nebo bude stačit jen kočárek? Odpovědi nejsou jednoznačné, protože samozřejmě závisí na mnoha faktorech, jako například zdali budete mít kočárek spíše do přírody nebo budete jezdit převážně ve městě, jestli vám stačí dvojkombinace – tedy korbička pro nejmenší miminko plus sportovní nástavec na konstrukci, nebo jestli by vás více zaujala trojkombinace kočárek, kdy budete mít rovnou vyřešené i takzvané vajíčko, autosedačku, kterou lze nasadit na konstrukci kočárku tehdy, kdy jdete jen na rychlý nákup z auta, k lékaři a tak podobně (ne vždy lze totiž miminko pohodlně odnést jen v sedačce, protože jak drobeček roste, také nabývá na váze a něco váží samotná sedačka, takže se projít i třeba jen 500 metrů s osmi kilogramovým miminkem může být pak pěkná posilovna).

kočárek pro děti

Co se týká barvy, je to samozřejmě maličkost, a záleží jen na tom, co si představujete a jaká barva by se vám líbila. Trojkombinace se většinou provádí ve stejném barevném stylu, aby vše ladilo, a to včetně tašky na kočárek – zde už se jedná o příslušenství, ale o velmi praktické příslušenství. Když půjdete byť jen na procházku, budete mít po ruce lahvičku, vlhčené ubrousky, převlečení i plenky, případně si sami máte kam odložit telefon, peněženku nebo další drobnosti. Kapsa pod kočárkem je praktická, ovšem je vhodná spíše na uložení pláštěnky, síťky proti hmyzu nebo na menší nákup, než na potřeby pro miminko, a to také z hygienických důvodů.

kočárky trojkombinace

Na trhu existuje mnoho značek, některé nabízejí sportovnější konstrukce, jiné prakticky skladné kočárky, které se dají i do menšího auta, někteří výrobci se pyšní snadným ovládáním kočárku, především díky otočným předním kolečkům s možností aretace a mnoho dalšího. Podívejte se na nabídku, můžete si do filtrů zadat své představy a volba bude opět jednodušší.