Se zahradním skleníkem vám to půjde snadněji

2. 1. 2024 0 Comments


Je pravdou, že když si vypěstujete vlastní zeleninu, tak víte, co a jak probíhalo, jak jste hnojili a co jste všechno udělali pro to, aby byla vaše úroda v podstatě BIO. Jenomže takové kvality se dá na běžných záhoncích bez ochrany málokdy dosáhnout. Můžete se totiž snažit sebevíce, ale bohužel přijde silný vítr, po záhonu se proběhne domácí mazlíček nebo dokonce utečou slepice. Nemluvě o silných deštích a krupobití. Během nestřežené chvilku je vše zničeno a nenávratně. Můžete sice lamentovat, ale bohužel takové smršti těžko zabráníte. Rozhodně to nevzdávejte, protože to jde ještě jinak a dokonce lépe. Jak již tušíte, tak na scénáři naší chutné zeleniny se objevuje skleník.

skleník z polykarbonátu

Nemusí být velký, ale kvalitní

Právě díky kvalitnímu skleníku získáte především skvělou a všestrannou ochranu. Můžeme vám nabídnout různé velikosti, ale rovněž i tvary a rozličný materiál. Patříme mezi výhradní české výrobce skleníků a rozhodně na trh nebudeme dávat produkty, které jsou nekvalitní.

velký skleník

Co můžete očekávat?

  • V první řadě jsme tu vždy pro vás, tudíž není problém konzultace, poradenství nebo objednávka specifických rozměrů.
  • Naše zahradní skleníky mají ocelovou masivní konstrukci, která má sílu nosným částí až 3 mm z pozinkovaného plechu.
  • Nabízíme rovněž barevné lakování na přání, což má svoje výhody a zvláště to oceníte, pokud si vyberete typ skleníku ke zdi domu, že bude jeho konstrukce v podstatě stejné nebo podobné barvy, jako je samotná fasáda.
  • Vybrat si rovněž můžete míry a není problém vyrobit atypické rozměry. Prozradíme vám, že naše skleníky jsou specifické v tom, že se dají prodlužovat nebo zase zkracovat o 0,5 metru.
  • Další výběr máte i v případě výplní, kdy si lze zvolit sklo nebo kvalitní polykarbonát tloušťky 6 mm s bočními pozinkovanými výztuhami.
  • Posuvné dveře, velká okna a účinné větrání to je další samozřejmost, stejně tak jako doplňující materiál, aby se skleník mohl kompletně sestavit.