Vidíte ji jako první

29. 12. 2023 0 Comments


Když přijdete domů, chcete si zout boty a svléknout kabát a uložit tašku. Předsíň je k tomu jako stvořená. Právě tady většina lidí mívá dlažbu nebo linoleum, zkrátka nějaký materiál na podlaze, který se snadno udržuje. I když máme před vchodem do domu nebo do bytu rohožku, stejně si nějaké ty nečistoty přineseme na bodech domů. Pokud byste měli v předsíni třeba dřevěnou podlahu, velice rychle si ji zničíte. Zejména posypová sůl a štěrk v zimním období by jí daly pořádně zabrat.

vstup do domu

V předsíni necháváme oblečení, které nosíme jen ven. Máme zde úložné prostory pro boty, kabáty a bundy, máme si kde pověsit tašky a uložit klíče. V předsíni bychom měli mít nejen místo k sezení kde se pohodlně obujeme, ale také místo kde si můžeme odložit sezonní oblečení. V předsíni je dostatek úložných prostor klíčový, protože ji máme po ruce jako první po příchodu a poslední při odchodu.

V moderních novostavbách můžeme vidět že i předsíně https://www.sten-skrine.cz/predsine0003 mohou vypadat luxusně a působit zajímavým dojmem. Jenže ne každý má velkorysý prostor hned za vchodem, ze kterého si předsíň může udělat. Pokud tu možnost máte, určitě ji využijte, protože mít velkou předsíň je k nezaplacení. Nebudete se muset mačkat pokud vás půjde ven víc a všichni se budou moct pohodlně nachystat.

předsíň chodba

Vaše předsíň je stará?
Pokud máte jen malou předsíň a rozhodně vám už nevyhovuje, můžete si nechat udělat novou. Nabízíme vám výrobu skříní i předsíní na míru, a dokonce si můžete na našem webu vyzkoušet sestavit skříň podle vlastních představ. Nabízíme vám možnost nechat si vyrobit kvalitní vybavení do vašeho domu za přijatelné ceny. Prohlédněte si naše předsíně a nechte se inspirovat fotkami od našich zákazníků, kterým jsme už hotové výrobky předali. I vy můžete mít doma moderní vybavení, které si sami navrhnete. Využijte toho a bydlete zase o něco lépe.