Párty stan – ideální prostředník pro seznámení

20. 5. 2023 0 Comments

Lidé se seznamují různými způsoby a na mnoha místech a možná, že to potvrdíte i vy sami, jestliže vaše partnerské seznámení proběhlo jinak, než je obvyklé. Někteří z vás poznali svou partnerku či partnera na plovárně, jiní třeba na palubě parníku při plavbě po Vltavě. Někdo svou vyvolenou objevil na vodácké výpravě a někdo třeba na horolezeckém soustředění. Jistou možností k seznámení jsou i párty stany.

velká párty

Party stan pronájem Party stany AZ je událost, která se pojí s různými oslavami, například s kulatými narozeninami nebo svatbou. A právě tam se mezi pozvanými hosty může objevit žena vašeho života. Jestliže se v takovém prostředí tito lidé potkají, zahledí se do sebe a rozumí si i v následujících hodinách ve vzájemném rozhovoru, pak mohou komukoli sdělit, že se seznámili ve stanu. A pochlubit se kolegům v zaměstnání, že vaše seznámení proběhlo pod stanovou plachtou, může být skvělým zpestřením pracovního procesu.

oslava pod stanem

Seznámení pod stanem

K seznamování pod párty stanem napomáhá celá řada drobností.

Soukromí – nechte ostatní pobíhat venku a slavit pod širým nebem. Ponechte jim prostor, aby si zahráli volejbal, kriket, líný tenis, šipky nebo minigolf a využijte situace, kdy můžete být o samotě pod stanovou plachtou, kde si spolu vyměníte nejen slova, ale možná i polibky.

Občerstvení – pod stanové konstrukce se velmi často pokládají stoly s občerstvením. Vaše seznámení může probíhat o to lépe, protože si tu společně budete nabírat na talířky to, co vám vyhovuje, posadíte se s nimi ke stolu anebo se projdete ven ze stanu na zahradu. A seznámení s laskominami na jazyku je vždy prožíváno intenzivněji, než s hladovým žaludkem.

Prostředí – oslavy pořádané na zahradách, na trávnících, bývají příjemnější hlavně díky všudypřítomné energii z okolní vegetace. Seznamování bude mít příjemnější průběh právě zde, v porovnání s oslavou v interiéru.