Život

5. 1. 2023 0 Comments

Svůj životní styl si může určit člověk sám. Může se ale taky i přizpůsobit. A najdou se i lidé, kteří svůj život mají už nalajnovaný od kolébky a bohužel s tím nic neudělají. Můžeme se bránit. Jistě že ano. Každý se může postavit na své vlastní nohy a štěstí mu bude dopřáno. Vždycky se říká, jaké si to uděláš, takové to máš. Některé děti, ale mají temperamentní rodiče anebo jsou z lepší rodiny, kde se prostě striktně dodržují pravidla a přes to vlak nejede. Tak že se musejí držet nějakého standartu a nikdo se jich neptá, jestli takový život opravdu chtějí žít. Takový lidé bývají občas i nešťastní. A co t takového života mají.

život

Ano sice jsou bohatí, ale k čemu jim to je. Můžou mít spousty peněz za které si koupí všechno co potřebují a nestrádají. Ale k čemu to je, když třeba nemají své kamarády, nebo milující rodinu. Ale ne všechno si za peníze koupíte. Třeba takové ty pravé kamarády. Pokud ví že máte hodně peněz a jste z bohaté rodiny tak o ně nebudete mít nouzi to mi věřte. Bohužel to tak bylo, je a bude. Ti pravý kamarádi jsou až ti, co vám pomohou se zvednout ze dna. Kteří tady jsou pro vás, když je potřebujete. A ne jenom proto že jim zaplatíte dovolenou, aby jeli s vámi anebo nový telefon.

život

Ono je to někdy těžké, peníze dělají opravdu své divy. Ale nemusíte takhle žít. svůj životní styl můžete taky změnit, jenom že budete muset na tom za pracovat a nebude to určitě ze dne na den. Možná se ocitnete taky v roli černé ovce rodiny. V tomhle tom si to musíte rozhodnout sami, zda vám to za to stojí a budete chtít přepych obětovat za svůj vlastní život a ne za ten, který vám někdo vybral a vlastně tak trochu z větší části žijete ten jeho. Jen si musíte vy sami uvědomit co vlastně chcete a jak chcete žít. Nenechejte se sebou manipulovat a hýbat jak s loutkou. Jste přeci taky člověk, který má právo žít podle svého.