Pěkní kytky

26. 6. 2023 0 Comments

Když jsme s přítelem rekonstruovali a opravovali naši zahradu, tak tam byla už v sedmém nebi. No konečně. Ani nevíte, jak jsem dlouho na tento okamžik čekala, protože přítel se stále neměl k tomu, abychom si už konečně zlepšili naši zahradu. A naše předzahrádka už byla docela hotová, kde jsem měla opravdu plno květin na zahradě jsem taky chtěla mít spoustu květin, ale také ovoce a zeleninu. Měla jsem už v kontejnerech nakoupené tři druhy švestek a také tři druhy angreštu a pár jahodníků. Chtěla jsem mít toho opravdu hodně, ale jak už víte, ne vždycky se všechno vyplatí nebo vyplní, když člověk si to přeje, proto jsem potom byla velice zklamaná, když mi přítel řekl, že naši úpravu zahrady musíme počkat kvůli penězům.

Mám ráda kytky.

Nevěděla jsem, proč tohle přítel říká. Netušila jsem, jaký přesně k tomu má důvod, peníze v tom podle mě moc nebyly. Nakonec to dopadlo tak, že jsem se na přítele vykašlala a udělala jsem si zahradu podle svého. A udělala jsem si na zahradě také docela malinkaté posezení, kde se vejdou sice jenom tři lidé, ale tady mě šlo hlavně o ten efekt, by to vypadalo na zahradě opravdu krásně a esteticky lépe. A také jsem si pořídila opravdu krásné plastové květináče. Plastové květináče jsem si koupila na webové stránce lepaso.cz, kde jsem se dozvěděla, že tam nakupuje i moje kamarádka a moje maminka, takže tam prý také ušetřím spoustu peněz.

Pěstují bylinky.

Plastové květináče jsou výhodné v tom, že vlastně oni vydrží i velké povětrnostní podmínky. Pokud prší anebo je vedro, tak také plastové obaly na květináče vydrží. Akorát nevím, jak by plastové květináče dopadly, kdyby bylo silné krupobití. Naštěstí ale u nás v České republice tomu tak moc nehrozí, takže se neobávám. Plastové květináče jsem si pořídila opravdu velké a vysoké, protože mám v plánu do těchto plastových květináčů dát afrikány anebo krásné hrnkové růže. Uvidím, co mě ještě napadne. V mém článku se mnoho lidí může dozvědět, že jsou různé způsoby Jak využít plastové květináče, jako například na krásné květiny anebo i rajčata.